مُشک آن است...

این که یک زن جوان طراح یک پل مشهور و بزرگ بوده، مایه افتخار من است! این که آن زن جوان سال بالایی ما بوده، افتخار بیشتری است!

اما این که به دروغ بخواهند بگویند این پل برنده معتبرترین جایزه معماری جهان شده، تا جایی که صدای خود معمار هم دربیاید، مایه شرمندگی است!

باور کنیم که غلو کردن و چیزی را بیش از حد جلوه دادن، نه مایه اعتبار که باعث آبرو بردن است!

 

پ.ن: آنقدر این روزها در مورد این پل صحبت شده و در وصف خوبی هایش گفته شده، که جرات ندارم بگویم به عنوان یک معمار از قرار گرفتن یک پل زمخت در یک منظر شهری سبز چندان راضی نیستم!!

/ 7 نظر / 41 بازدید
مارال و آلنی

عجب!!!

ساریتوس

دمش گرم... نشنیده بودم که خودش اینو گفته راجع به خبر برنده شدنش! === این که آدمای دور و برت، این بخش قضیه رو برات بلدش می کنن که شنیدی 26 ساله اش بود وقتی این طرح رو زده رو کجای دلم جا بدم!؟! حالا باز خدا رو شکر تا 26 ساله شدنم فرجه دارم اون موقع دیگه همه یادشون رفته یکی تو 26 سالگی چیکار کرده :-/ === روزت مبارک خانوم معمار

شیما

بازم دمش گرم که واکنش نشون داد واقعا غلو تا چه حد !

.

سلام پل زیباببه.ایده خیلی خوبی بوده.کاش برای ما همچین پلی میساختن! معذرت میخوام ولی از نظرت زیاد راضی نیستم!!!زمخت تر از اینا هم چهره های شهرا رو زشت کرده. جای همچین سازه هایی توی شهرای ما خیلی خالیه..

سایه

واقعا خدا به اندازه قلب آدما بهشون رحمت میده... به شما هم چون اینقدر حسادت و بخل داری و تو کل نوشته هات هم پیداس، هیچ سهمی نداده

یه معمار

وااا !!! به نظر من که این پل فوق العا دست . احسنت میگم بهش

گیلاس آبی

مصاحبه کرده بود با روزنامه شرق از نزدیک ندیدم! باید یکبار از روش رد شم!!