اما من یکی که خعلی خوشبختم :) فقط گاهی غرغر می کنم!

وقتی علت صدای خسته‌ام را برای خواهرم شرح می‌دهم، در مسابقه‌ای برگزار نشده با من شرکت می‌کند و اثبات می‌کند که او خسته‌تر است!!

یا وقتی خانم همکار از بی‌مسئولیتی همسرش می‌گوید، باقی همکارها یک به یک در این رقابت شرکت می‌کنند تا نشان دهند که خودشان کسی هستند که کمترین شانس را بابت شوهر داشته‌اند!!

یا وقتی آقای راننده تاکسی از سختی‌های دوران نامزدی و دوری از شریک زندگی‌اش می‌گوید، آقای موسیخ کم نمی‌آورد و از ندیدن‌های دوست دخترش می‌گوید!!

یا وقتی از شلوغی‌هایم می‌گویم تا دلیلی باشد بر وقت نگذاشتن برای دوستانم، دوستم اصرار دارد که نشان دهد او بی‌وقت‌تر و شلوغ‌تر است، اگر چه نه کار می‌کند و نه درس می‌خواند!!

ما آدم‌ها دوست داریم آدم بدبخته (!) باشیم! یا نه! بهترش این است که دوست داریم نشان دهیم ما بدبخت‌تریم!

/ 10 نظر / 45 بازدید
هانیه(متولد ماه تیر)

ولی من غر غر هم نمیکنم[پلک]

باران زندگی

ان شالله خوشبختیتون همیشه پایدار باشه عزیزم. یه سوال بپرسم ناراحت نمیشی؟ اگه یه روز به عقب برگردی حاضری تمام کارهایی رو که انجام داده بودی بازم انجام بدی؟ از انتخاب رشته و تحصیل و ازدواج و...

نازلی

سلام تقریبا بیشتر ارشیو 93 شما رو خوندم دقیقا با این حرف این پست موافقم وقتی با کسی از مشکلت حرف میزنی تا بهت ثابت نکنه از تو بدتره ول کن نیست خوشحال میمش در صورت تمایل بیشتر اشنا بشیم و تبادل لینک کنیم

رها

چه جالب درست می گی! انگار که یه مزیت باشه یا مثلن امتیاز ! به جای دلداری دادن فقط می خوایم ثابت کنیم بدبخت عالم ما هستیم[قهر]

یک قفل

متاسفانه همینه که نوشتی هرکسی فکر میکنه خودش از همه بدبخت تره ! لایتراکان جان من الان یه سوال درسی هم دارم :* به نظرت افرادی که تغییر رشته میدن تو مقطع کارشناسی ارشد بعد به مشکل مصاحبه ی دکترا بر میخورن . منظورم اینه تو مصاحبه سر این مسئله ممکنه قبول نشوند و اینکه دوران کارشناسی و نمره ها ی درخشان اون چقدر تو مصاحبه دکترا تاثیر داره؟

مگ

... پس چرا من با وجود مشکلاتی که تو زندگیم بوده همیشه احساس خوشبختی می کنم ؟ و دوس ندارم بگم که بدبختم :( ... ؟

گرافيست كوچولو

موافقم ! خيلي موافقم .. ما اصلا اين بدبختي رو دوست داريم

آنیا

سلام خوبی؟ نوشته هاتو و حال و هواتو دوست دارم با اجازت لینکت کردم به منم سر بزن

یک قفل

شما قبل از کنکور سراسری مطمئن بودی میری معماری؟ منظورم اینه علاقه داشتی با توجه به رتبه ات رشتههای دیگه هم قبول بودی