کاملا عصبانی هستم و اگه این پست باعث میشه بهت بربخوره میتونی نخونی!

این که من تو سن 27 سالگی دانشجوی دکتری دانشگاه دولتی هستم و میخوام فقط بعد از یک سال، کارشناس ارشد بشم تو دفتر، این که شماها تو سن 35 تا 40 سالگی دانشجوی لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه های ازاد و پیام نور و علمی کاربردی ناکجااباد هستید و به زور کارشناس و به هزار و یک زور کارشناس ارشد میشید، تقصیر من نیست!! دهنتون رو ببندید و حرف از رابطه نزنید که اگه شما رو پدر و برادر و فامیل دورتون تو دفتر جا کرده، من رو به عنوان فارغ التحصیل خوب رشته م از طرف دانشگاه معرفی کردن!! من اگه اینجام، بخاطر لیاقتم ه، و تو اگه جای من نیستی، دلیل ش رو در خودت پیدا کن، نه من!!!

/ 12 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حس باران

مهسا چرا عصبانی خوشحال باش لابد همکارا حسودیشون شده

سیندرلا

عزیزم کی گفته تازه ما که همیشه میگیم به اون چیزی که باید برسی هم نرسیدی و لیاقتت بیشتر از ایناست[گل]

زهرا

این آدمای تو دفترتو توضیح بده بهشون مهسا، بدون اینکه خشمگین باشی ازشون، با گشاده رویی حتی، نه گشاده رویی فیک البته، اونطوری که واقعا خودت آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک استانه راضی و مطمئن به خودی.. حرفتو بزن بهشون و یاداوری کن تواناییاتو تا خودشون درک کنن و قبولت کنن و دهنشونم ببندن [نیشخند] تبریکامم با بوسه هااا [قلب][قلب][ماچ]

مگهان

من هم یک کودن دانشگاه آزادیم :) اما دست کم مثل همکارای شما فکر نمی کنم . امیدوارم به چیزی که لایقشید برسید .

گلی

مهم نباشه برات! آدم حسود زیاده عزیزم!!!

یک وقت بهت بر نخوره دوستانه دارم بهت می گم ولی تو کار هنوز خیلی بی تجربه هستی برای همین انقدر زود جوش می یاری. در ضمن من خودم تازه دکترا قبول شدم اما اعتقاد دارم یک کارمند خوب به مدارج عالیه نیست به تجربه و مهارت های گوناگون هست .چون اصولا پایه آموزش ما اشتباه هست. در محیط های کاری خیلی بدتر از این ها اتفاق می یوفته در ضمن انقدر پارتی بازی در جامعه رخ داده که همه ما گاهی اوقات دچار قضاوت اشتباه می شیم.

مریم

الهی.. چ عصبانی خانم دکتر[قلب][قلب] دعا کنید ارشد رو هم دانشگاه دولتی بگیرم و البته دکتری... اشکال نداره حسوود همیشه همه جا هست[لبخند][قلب]

کار پژوهشی تجربه نمی خواد؟ از شما بعیده خانم دکتر

azam

من که همیشه تحسینت کردم آفرین به غیرتت [گل] ان شاالله به بالاترین مدارج برسی اصن تا کور شود هرآنکه نتواند دید ... [قلب]

بی نام و نشان

خیلی سخته. درک می کنم. ولی اونقد آدمای ناشایست و بدون دانش با مدارک بی ارزش پولی، بر جایگاه هایی با حقوق و مزایای عالی تکیه زدن، که خیلی واسشون سخته آدم درستش سر جای واقعیش بشینه و حقوقش به اونا نزدیک باشه. حتی بعضی وقتا آدم مجبور می شه کوتاه بیاد. شما رو نمی گم. خودم دووم نیاوردم. و غم انگیزه. امیدوارم شما به بلند ترین جایگا ها برسید و انسانهایی با ذهنیت های منفی نتونن سد راه موفقیت های شما بشن. سر بلند باشید.