هر جا میریم، یه ردی از خرابکاری هاشون هست بالاخره!!!!

رفته بودیم موزه پست، با مسئول موزه هم گپ زده بودیم، درد و دل کرده بود! گفته بود دو.لت قبل چون موزه ها عموما بازدهی مادی نداشتند، باعث تعطیلی اینجا شده بود!!!! (بازدهی فرهنگی هم که اصلا مهم نیست لابد!!! :|) بعد هم جای خالی چند چیز باارزش را نشان داده بود که معلوم نبود در دو.لت قبل چه بر سرشان آمده! بعد هم نشان داده بود که چند قطعه از مبلمان فضاها معلوم نبوده به چه علتی در آن 8 سال تغییر کرده و به شکل ناهماهنگی در فضای موزه خودنمایی میکرد!

رفته بودیم ماموریت! یکی از استان ها! یکی از معاونین گفته بود که پیش از دو.لت قبل استان ما 4 شهر داشت که در طی 8 سال، 14 روستا به شهر تبدیل شد و در مجموع حالا 18 شهر داریم! متعجب بودم! گفته بودند "خانوم مهندس در جریان نیستا! دو.لت قبل معیار تبدیل روستا به شهر رو یهو (!!!!) از 5000 نفر تبدیل کرد به 3500 نفر، کلی روستا رو تبدیل به شهر کرد!" و من شوکه شده بودم!

رفته بودیم...

/ 2 نظر / 31 بازدید
ساریتوس

اون دفعه استاد ما هم راجع به این تحولات تبدیل روستا به شهر گفت... ولی یادت نره تو اینجور شهرهای کوچک دلایل زیادی -که البته عمدتاً غیر قابل توجیه و غیر اصولی و غیر کارشناسی هستن- واسه این تصمیمات هست که اگه عمیق تر بشی به ماجرا، به این سادگی همه تقصیرها رو به گردن دولت قبل نمی اندازی...

ندا کاراگاه

خاک تو سر دولت قبل